Jogosítvány gyorsan, kényelmesen!

Az Áchim Autósiskola közel 15 éves tapasztalattal, barátságos oktatókkal, gördülékeny online ügyintézéssel segíti az eredményes és magas színvonalú felkészülést a jogosítvány megszerzéséhez szükséges forgalmi és elméleti vizsgákra, illetve a valós élet forgalmi helyzeteire.

Az autósiskola Gyula és annak vonzáskörzetében lévő településekről (Gyula, Elek, Sarkad, Kétegyháza, Lőkösháza stb.), illetve az egész megyéből várja tanulóit B kategóriás személygépkocsi, illetve bármely kategóriás (AM, A, A1, A2) motorkerékpár vezetéséhez szükséges jogosítvány megszerzéséhez.

Vedd kezedbe az irányítást és szerezd meg a jogsid minél hamarabb Gyulán is az Áchim Autósiskolával!

Jelentkezem!

Online beiratkozás és díjfizetés

ügyintézés percek alatt

Online elméleti képzés

tanulj otthonról, kényelmesen

Személyre szabott időbeosztás

a saját ritmusod szerint

Barátságos, segítőkész oktatók

jó hangulatú gyakorlati órák

Ajánlott oktatóink - Gyula

Segítünk kiválasztani a Hozzád legjobban illő oktatót!

A Modern autósiskola

Jogosítvány gyorsan, kényelmesen

Autósiskola, jogosítvány békés megye

Áchim Autósiskola
Gyulán és környékén is

Békés megyében kizárólag Békéscsabán és Orosházán van lehetőség forgalmi vizsga letételére, illetve az ehhez szükséges felkészítő gyakorlati órák többségének elvégzésére.
Oktatóink azonban egész megyeszerte megtalálhatóak, mely könnyedséget jelent tanulóinknak, akár a vizsgavárosokba történő eljutáshoz, akár az – alapoktatás részeként – esetenként helyben történő gyakorló oktatáshoz.

Régiókra bontva kategorizáltuk tehát oktatóinkat, hogy megkönnyítsük a választást tanulóink számára. Gyulai tanulóink Békéscsabán vesznek részt forgalmi oktatásban és vizsgáztatásban is.

Online Kresz tanfolyam

Tanulj bárhol, bármikor, a saját tempódban!
Nincsenek kötött időpontok, tantermi órák, nem kell utaznod. A tananyagot bármilyen eszközön elérheted, akár telefonon is. Sajátítsd el a KRESZ szabályait a saját ütemedben, otthonról. Izgalmas videók és animációk teszik élvezetessé a tanulást. A forgalmi szituációk segítenek a KRESZ szabályok gyakorlati alkalmazásában. A tesztek segítenek felmérni a tudásodat és felkészülni a vizsgára.

Jelentkezz most, és kezdd el a tanulást még ma!

Jelentkezem!
Online kresz tanfolyam

Oktatási területeink

Jogosítvány egész Békés megye területén, békéscsabai vagy orosházi vizsgáztatással

Áraink

Válaszd ki a megfelelő kategóriát!

B kategória - Személygépkocsi

Gyakorlati oktatás: 270 000 Ft-tól (30 óra*)

Online elméleti tanfolyam: 60 000 Ft (Tartalmazza a Kresz tanfolyamot és vizsgadíjat)

Forgalmi vizsga: 11 000 Ft

Összesen: 341 000‬ Ft-tól

Első jogosítvány esetén plusz költségek:
Orvosi alkalmassági vizsgálat: 8 200Ft EÜ. Gyakorlati felkészítés: 15 000 Ft Közúti elsősegély vizsga: 18 000 Ft
*Kötelező minimum óraszám. A lista a felmerülő alapköltségeket tartalmazza! A tanfolyam szakaszonként részletekben is fizethető!
Amennyiben még nem érzed biztosnak tudásod, több óra vehető/javasolt! A plusz órák díja változatlan.

AM kategória - Segédmotor

Gyakorlati oktatás: 82 500 Ft-tól (11 óra*)

Online elméleti tanfolyam: 50 000 Ft (Tartalmazza a Kresz tanfolyamot és vizsgadíjat)

Járműkezelési vizsga: 7200 Ft Forgalmi vizsga: 7 200 Ft

Összesen: 146 900‬ Ft-tól

EÜ. Gyakorlati felkészítés: 15 000 Ft Közúti elsősegély vizsga: 18 000 Ft

A2 kategória - Motorkerékpár

Gyakorlati oktatás: 144 500 Ft-tól (17 óra*)

Online elméleti tanfolyam: 66 000 Ft (Tartalmazza a Kresz tanfolyamot és vizsgadíjat)

Összesen: 243 500‬ Ft-tól

A1 kategória - Motorkerékpár

Gyakorlati oktatás: 144 500 Ft-tól (17 óra*) (Meglévő B kategóriás jogosítvány esetén az előírt óraszám 3, az elméleti tanfolyam 50.000 Ft, járműkezelési vizsga nincs! Bővebb információért keress bennünket!)

Összesen: 243 500‬ Ft-tól

A kategória - Motorkerékpár

Gyakorlati oktatás: 229 500 Ft-tól (27 óra*)

Összesen: 328 500‬ Ft-tól